הזמנות מקוריות לחתונה= הזמנות בעיצוב אישי!

מחפשים הזמנות מקוריות לחתונה?

אם אתם מתחתנים בקרוב, סביר להניח שגם אתם שוברים את הראש בשאלה הנצחית: כיצד מפיקים את הזמנת החתונה שאף אחד עוד לא חשב עליה? התשובה, כך מסתבר, פשוטה וקלילה: הזמנות בעיצוב אישי!

מהי הזמנה בעיצוב אישי?

הזמנה בעיצוב אישי היא הזמנה שהיא כל כולה שלכם. כזו, שאיננה דומה לאף הזמנה אחרת שנתקלתם בה אי פעם, ואשר מבטאת אתכם, כיחידים וכזוג, באופן הקולע והאותנטי ביותר. וכמובן – הזמנה בעיצוב אישי היא הזמנה שתעלה חיוך על פני המקבלים, ותגרום להם למגנט אותה למקרר ולסמן בגדול את תאריך האירוע שלכם בלוח השנה… לבחירתכם, מגוון אפשרויות עיצוב, מהן תוכלו לבחור את זו הקולעת בול לטעמכם המשותף.

מה דעתכם על הזמנה עם תמונה (או תמונות) מקורית שלכם? ניתן לעצב איתה כמו שהיא או להוסיף לה אפקטים מיוחדים, לפי טעמכם האישי.

או אולי, אם אתם אוהבים להפתיע עד הסוף, תשגרו לקהל המוזמנים הזמנה עם איור שלכם? תוכלו לבחור למשל באיור בקווים ריאליסטיים, שיציג אתכם ממש כמו שאתם, בשילוב עם אלמנטים המאפיינים אתכם. כך נוכל להכניס לדוגמא תחביבים אופייניים, או רמזים להם, שיעשירו את התוצר הסופי בחותם שהוא ייחודי אך ורק לכם. לחילופין, תוכלו ללכת על איור בסגנון קריקטורי שיספק לכם הזמנה מגניבה ושובבה שתגנוב את לב האורחים… אופציה נוספת היא איור בקווים כלליים המרמזים קלות מיהו הזוג העומד מאחורי ההזמנה המפתיעה, או לאו דווקא איור אלא פשוט עיצוב מיוחד פרי היצירתיות שלכם, עם עזרה מאתנו.

בקיצור – אם אתם מחפשים הזמנה בעיצוב אישי, רק השמים הם הגבול, אז תנו דרור לדמיון!

למי מיועדת הזמנה בעיצוב אישי?

אם נמאס לכם לנבור באלפי דוגמאות להזמנות שנראות אותו הדבר ואין להן שום עניין וייחודיות, אם אתם מקוריים, בעלי מעוף ומביני עניין, אם רציתם לבטא את עצמכם בהזמנות לאירוע המיוחד שלכם וליצור קשר אישי עם האורחים שלכם, ואם אתם אוהבים לחשוב מחוץ לקופסה ולגלות כיוונים חדשים ומרתקים שאיש טרם נגע בהם- אל תוותרו על הזמנה מותאמת אישית שתשקף אתכם ואת היצירתיות שלכם בקווים העשירים ביותר! הזמנות מעוצבות אישית עשויות להיות מעט יקרות יותר בהשוואה להזמנות סטנדרטיות, אך אין כל ספק כי התוצאה הסופית שווה את ההפרש, והרבה, הרבה יותר!

כיצד מפיקים הזמנה בעיצוב אישי

תהליך ההפקה של הזמנה מדהימה בעיצוב אישי הוא פשוט וקל.

השלב הראשון כולל שיחת טלפון, בה תערכו סיעור מוחין משותף עם המעצבת, תציירו לה בקווים כלליים את הזמנת חלומותיכם, ותעניקו לה פרשנות תמציתית אך מעמיקה של אישיותכם ושל המסר הזוגי שחשוב לכם לבטא. לאחר זמן מוגדר מראש, תקבלו סקיצה התחלתית או שתיים ומשם ייערכו שינויים לבקשתכם, עד שתרגישו כי זו בדיוק הזמנת החלומות שלכם! לאחר אישור סופי שלכם, ההזמנות ירדו לדפוס, וכל שנותר לכם הוא להמתין במתח מספר ימים לקבלת ההזמנות המוכנות שהן כל כולן שלכם…

שיהיה במזל טוב!

התקשרו עכשיו ל-0546133336 לקבלת הצעת מחיר ובירורים.
ניתן גם ליצור קשר דרך הטופס ליצירת קשר.