התאמת ההזמנה אליכם

כיצד בוחרים את ההזמנה שתעשה לכם את האירוע?

סחרחורת ההכנות המאפיינת כל אירוע מרגש המציין כברת דרך נוספת בחייכם דורשת אנרגיות אין סופיות, תקציב נכבד, חוש ארגון מפותח ולקראת הסוף גם הזמנות – הזמנות מעוצבות אשר תואמות את אופי האירוע ואת אופי בעליו ויעוררו במקבלים חשק להגיע לאירוע שלכם. אז כיצד תעצבו הזמנה מושלמת לאירוע מושלם?

מדוע חשוב להתאים את ההזמנה לאירוע?

הזמנה לאירוע היא הרבה מעבר לנייר ולמעטפה. הזמנה לאירוע מהווה מעין פתיח לאירוע העתידי שלכם וחשוב שתעניק למקבלים אותה מושג ויותר על העומד להתרחש באירוע, כשהיא מכניסה אותם לאווירה וגורמת להם לסמן את תאריך האירוע שלכם ביומנם כמאורע שאסור להחמיץ. כמובן, תמיד תוכלו לבחור בהזמנה בנאלית, משהו בסגנון בלתי מחייב ולהשקיע באופן מינימלי בעיצוב ובעלויות כאחד. עם זאת, בעולם בו זמן פנוי הפך למצרך יקר ושגרת החיים מתאפיינת בלחץ בלתי פוסק, חשוב לקחת בחשבון שזמנו של קהל המוזמנים שלכם יקר. אם הנכם מעוניינים שאי מי יפנה מזמנו ויקדיש את הזמן ואת המאמץ הכרוכים בהגעה לאירוע שלכם, מומלץ ביותר לשגר לו הזמנה שתגרום לו לעשות זאת.

כיצד מתאימים את ההזמנה לאירוע?

אם אתם בראש אלגנטי, לכו על הזמנה יוקרתית משהו, אשר עיצובה מתכתב עם עיצוב האירוע ואשר תשדר למוזמנים את המסר כי ממתין להם אירוע אלגנטי, ברמה גבוהה, יוקרתי ומבטיח, כזה ששווה להגיע אליו למרות המאמץ הכרוך בכך.

אם אתם מקוריים ואוהבים להפתיע, לכו על הזמנה ייחודית ומקורית בעיצוב מותאם אישית שהוא רק שלכם. כזה, שישאיר את המקבלים מופתעים וסקרנים ויגרום להם להגיע לאירוע שלכם בציפייה להפתעות נוספות. תמונה מעניינת, איור מיוחד שלכם, אזכור מפתיע של תחביב המשותף לשניכם (או לבעל השמחה במקרה ולא מדובר בחתונה) או אמרת כנף מקורית ושנונה שתעלה על שפתי המוזמנים חיוך רחב, יעשו את ההבדל הגדול ויגרמו למקבלי ההזמנה לראות באירוע שלכם אירוע חובה.

מחפשים הזמנה שתקלע בול למטרה?

מגוון העיצובים והסגנונות המציף אתכם בשעת שאתם מחפשים את הזמנת חלומותיכם עשוי להיות מבלבל בהחלט. גם אם ברור לכם, פחות או יותר, מהו הכיוון אליו אתם חותרים, סביר להניח שתמצאו את עצמכם מסוחררים לחלוטין מאין סוף אפשרויות העיצוב העומדות לרשותכם. אנו בסטודיו וודינג-פרינט נשמח להשליט בעבורכם סדר במערבולת הכרוכה בהנפקת הזמנת הכלולות (או בר-בת המצווה) ובשיתוף פעולה מלא מולכם, לעצב הזמנה המתאימה יותר מכל לכם ולאירוע המרגש שלפניכם. שיהיה במזל טוב!

התקשרו עכשיו ל-0546133336 לקבלת הצעת מחיר ובירורים.
ניתן גם ליצור קשר דרך הטופס ליצירת קשר.