מחירי הזמנות לחתונה

חולמים על הזמנה מעוצבת ומדהימה לחתונה שלכם? כמה יעלה לכם להגשים את החלום?

הפרמטרים המשפיעים על מחירה הסופי של הזמנה מעוצבת הם מגוונים. לנוחיותכם, רשימת הנתונים שעליכם לקחת בחשבון בהגדרת התקציב המיועד להזמנות לחתונה:

  1. אם תסתפקו בעיצוב קיים מתוך מאגר עיצובים, תוכלו לסגור עניין בזול יחסית. העיצוב לא יהיה, אמנם, ייחודי לכם, אך ניתן למצוא בקלות עיצובים מדהימים שיעצבו לכם הזמנה מרשימה במיוחד במחיר נוח בהחלט. אם אתם מעוניינים בהזמנה בעיצוב אישי שהוא שלכם בלבד, מגוון האפשרויות העומד לרשותכם רחב, ססגוני ומגוון. גם בתוך הקטגוריה של הזמנות בעיצוב אישי תמצאו פערי מחיר, כאשר מידת המקוריות של ההזמנה והיקף עבודת העיצוב הכרוכה בביצוע משפיעים על התמחור הסופי.
  2. אם תסתפקו בהזמנה חד צדדית, תשלמו פחות. אם תעדיפו הזמנה דו צדדית, או הזמנה נפתחת, תשלמו יותר. השיקול הוא, כמובן, שלכם. אבל התמורה ,ללא כל ספק, משתלמת, ושווה בהחלט את פערי המחיר. ככלות הכול, הזמנות לחתונה שלכם אתם לא מפיקים בכל יום. הלא כן?!
  3. סוגי הנייר הסטנדרטיים יהיו זולים יותר מדפים מיוחדים יותר, כמו דפי פנינה המשדרגים את המראה הסופי של ההזמנה.
  4. הגודל של ההזמנה הוא נתון נוסף שיש לו השפעה על התמחור הסופי. הגודל הסטנדרטי הבסיסי הוא 12 על 17 ס"מ. שינויי גדלים וצורות יצריכו התאמות עיצוב ותוספת לתשלום.
  5. איכות ההדפסה משפיעה אף היא על השקלול הסופי, כאשר הדפסה איכותית יותר, עולה יותר. וזה שווה!
  6. כמות הזמנות משפיעה על התמחור ליחידה, כאשר ככל שכמות ההזמנות עולה, המחיר לכל יחידה יהיה נמוך יותר. ככלל, יש להדפיס הזמנות במספר של כ70% ממספר המוזמנים.
  7. אם תבחרו לשדרג את ההזמנה שלכם בעזרת מעטפה מעוצבת תואמת, המחיר ליחידה יתייקר במידת מה. אך כמובן, אם חשוב לכם להרשים את האורחים מהרגע הראשון, מעטפה מעוצבת תעשה את הרושם הראשוני הנכון.
  8. תוספות: אם אתם מהחבר'ה שהולכים עד הסוף והדובדבנים שעל הקצפת הם עבורכם חלק אינטגרלי מעסקת החבילה, תוכלו לצרף להזמנה שלכם תוספות עשירות לשדרוג, כמו מגנטים בעיצוב תואם, אשר יוצמדו למקרר של המקבלים ולא יאפשרו להם לשכוח את האירוע שלכם…

מתחתנים?

אצלנו תקבלו:

– הזמנות מדהימות בטווח של 5 – 1.5 ₪ ליחידה

– הדפסה איכותית המתבצעת בבית דפוס המקצועי ביותר באזור הצפון

– עיצובים מדהימים

– יחס אישי

אתם מוזמנים!

התקשרו עכשיו ל-0546133336 לקבלת הצעת מחיר ובירורים.
ניתן גם ליצור קשר דרך הטופס ליצירת קשר.